Založ si blog

Amerika je Amerika a Slovania sú Slovania, to je fakt

Je veľmi zaujímavé pozorovať správanie sa ľudí. Ak sa na veci pozriem z nadhľadu, ako nezávislá osoba, zhodnotím fakty, dopracujem sa k veľmi zaujímavému výsledku.

Človek je tvor, ktorý potrebuje nepriateľa. Ak žije v spoločnosti bez kriminality, v spoločnosti, kde sa nemá na kom vyzúriť, potom vzniká problém. Asi to ma geneticky dané. Stále si potrebuje dokázať, že je niečo viac, ako ten druhý.

Pred niekoľkými rokmi boli najväčší problém Rómovia. Vytvárali sa skupiny, ktoré proti ním bojovali. V rómskych osadách sa vytvárali skupinky, ktoré okrádali gadžoch. Odrazu nastal mier a harmónia. Aspoň v mojom okolí. Čím to len bude, že odrazu je Cigán náš. S Cigánom sa porozprávame s Cigánom sa kamarátime. Proti Cigánovi odrazu nič nemáme. Ľudia na Slovensku sú odrazu k sebe milší. Máme konečne spoločného nepriateľa. Tým sú migranti, ktorý sú pre nás cudzí a na ktorých sa môžeme vyzúriť.

V minulosti veľké množstvo ľudí nadávalo na Rusov hlavne tí, ktorí boli v Rusku v období, keď sa Rusko spamätávalo z vojny. Nevzdelaní ľudia porovnávali Rusko a ich zničenú celú krajinu s USA, na ktorej území sa v druhej svetovej vojne nebojovalo. Títo ľudia si myslia že Rusko je v takom stave, ako bolo pred 50 rokmi.

Rusi sa zase dostali do povedomia a odrazu sme zistili, že Rusi sú nielen výzbrojou, ale aj vývojom ďaleko pred nami. A ak by sme ostali v socializme, neboli by sme na tom o nič horšie, ako sme na tom teraz. A možno by sme ani neboli lacná pracovná sila pre vyvolené štáty EU.

Situácia sa stále vyhrocuje a ide do tuhého. Stále väčšie množstvo ľudí premýšľa o tom,  čo ja vlastne s Američanom mám, veď ho ani nepoznám. Ja mu ani nerozumiem. Za koho vlastne mám bojovať? Čo vlastne USA pre mňa spravili? Prečo celá EU je nimi tak posadnutá? Je to len propaganda?  V slovenskom rozhlase ide 60 % pesničiek po anglicky.  Prečo veď je to slovenský  rozhlas?

Mám sa pridať k Nemcom a USA a bojovať proti Rusom, proti národu, ktorému vďačíme za život? Veď Rusi nás zachránili pred tým, aby si nás Nemci zotročili. Aj keď sa im to nepodarilo pred 50 rokmi zbraňami, zase sa o to pokúšajú iným spôsobom. Diktujú nám pravidlá, ktoré vedú k našej záhube a nám nič iné neostáva len sa zase spoliehať na Rusov, že vo svete spravia poriadok.

Vštepujú nám do hláv, že Rusi sú zlí, že Rusi môžu za všetko zlé.  Stačí sa na to pozrieť nezaujate. Rusi tu boli, pomohli nám, oslobodili nás od Nemcov, keď sme ich tu nechceli, nechali nás na pokoji a od nás odišli. Stalo sa tak v roku 1990. Bez násilia a bez veľkých slov. Bez bombardovania a bez americkej demokracie. Nesúhlasili sme s ich názormi a nechali nás na pokoji. To je fakt, ktorý sa nedá vyvrátiť.

Ako by sa zachovali Američania v podobnej situácií? Asi si to každý vie domyslieť. Nastolili by u nás demokraciu. Máme šťastie že žijeme blízko Ruska, ktorého sa Američania boja, ináč by tu už bola americká demokracia. Američanom ide len o jedno – o zisk.

Uvediem príklad, ako to vyzerá v rodine. Keď sú súrodenci rozhádaní, a ak niekto zaútočí na súrodenca, brat mu pomôže bez ohľadu nato, ako je na neho nazlostený. Ak je rodina rozhádaná, a ak príde do tuhého, na hádky sa zabudne a odrazu sa všetci spoja proti spoločnému nepriateľovi. Rovnako je to aj s národmi. V prípade konfliktu ako zareagujú slovanské národy? Pôjdu proti sebe?

Budem konkrétny, ak by došlo ku konfliktu medzi Amerikou a slovanským národom Ruskom, kto vie ako by to dopadlo. Na sociálnych sieťach nájdete odpoveď.

Ak chceme, aby na celej zemi zavládol mier, neostáva nám nič iné, len investovať do kozmického výskumu a čím skôr nájsť spoločného nepriateľa na inej planéte. Jedine vtedy sa celá zem zjednotí proti spoločnému nepriateľovi.

Ako obísť imobilizér v aute bez použitia počítača

01.07.2016

V rôznych debatách som si prečítal, že ukradnúť auto je jednoduché: „Zlodej vojde do auta, zapojí počítač, odstráni imobilizér a auto je jeho.“ Je to naozaj také jednoduché, alebo najväčšou viac »

Naše školstvo podľa Edisona

17.05.2016

Ja ešte neviem, čo budem robiť, keď budem veľký. Stále častejšia odpoveď malých žiačikov. A koho je to chyba? Každý človek má na niečo talent. Deti, ktorým život naplánujú rodičia, viac »

Fyzikálne zákony platia aj pri kúrení

14.02.2016

Pred niekoľkými rokmi ma zaujala reklama, o ktorej často premýšľam. „Najlacnejšie kúrenie = elektrické kúrenie. Je to naozaj tak? Oplatí sa ľudom, ktorí majú prípojku na plyn, kúriť viac »

parlament, NRSR

Výbor prelomil veto prezidenta, zákon o slobode náboženskej viery odporúča schváliť

17.01.2017 15:57

Výbor NR SR pre kultúru a média dnes prelomil veto prezidenta a odporučil, aby parlament opätovne schválil novelu zákona o slobode náboženskej viery.

NPD, Nemecko

Nemecký ústavný súd zamietol zákaz krajne pravicovej NPD

17.01.2017 15:42

Nemecký Spolkový ústavný súd zamietol návrh na zákaz krajne pravicovej Národnodemokratickej strany Nemecka (NPD).

parlament, NR SR, nrsr

Parlamentný výbor odobril kandidátov na členov Rady RTVS a Rady RVR

17.01.2017 15:36

Výbor NR SR pre kultúru a médiá odobril kandidátov na členov Rady pre vysielanie a retransmisiu, ako aj členov Rady Rozhlasu a televízie Slovenska.

terorizmus, terorista, zbraň, vojsko, armáda, vojak, vojna,

Amnesty: Protiteroristické opatrenia viedli k okliešteniu ľudských práv

17.01.2017 15:28

Amnesty International (AI) vo svojej najnovšej správe konštatuje, že opatrenia prijaté od roku 2015 viedli k "ďalšiemu okliešťovaniu" v oblasti ľudských práv.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 16437x
Priemerná čítanosť článkov: 2055x

Autor blogu

Kategórie